Certis Benelux
TEAM

Welk project rond industriële bevestigingen of eindverpakking u ook voor ogen hebt, ons team maakt het gegarandeerd klaar. Ontmoet hier de mensen die elke dag vol enthousiasme voor u aan de slag gaan!

Wil u ons ontmoeten? Contacteer ons!

GENERAL TEAM

De sturende kracht van Certis Benelux komt van de 3 leden van het General Team. Elk staat in voor een specifiek deel van het bedrijf.

Manuel Couwet - CEO

Manuel Couwet - CEO
M +32 (0)9 355 02 42
manuel@certis.be

Linda Wettinck - HR and Finance

Linda Wettinck - HR and Finance
M +32 (0)9 353 70 14
lindaw@certis.be

Geert Decommere - Business Development Manager

Geert Decommere - Business Development Manager
M +32 (0)9 355 02 42
geert@certis.be

INNOVATION TEAM

Onze experts werken dag in dag uit aan de nieuwste technieken. Ze zorgen regelmatig voor innovaties zodat we u elke dag het nieuwste van het nieuwste kunnen aanbieden.

Garry De Wilde - Key Account and Product Manager Packaging

Garry De Wilde - Key Account and Product Manager Packaging
M +32 (0)9 355 02 42
garry@certis.be

Eric Wuyts - Key Account and Product Manager Wrapping

Eric Wuyts - Key Account and Product Manager Wrapping
M +32 (0)9 355 02 42
eric@certis.be

Mattias Migneaux - Key Account and Product Manager Hotmelt

Mattias Migneaux - Key Account and Product Manager Hotmelt
M +32 (0)9 355 02 42
mmigneaux@certis.be

Geert Decommere - Key Account and Product Manager Fastening

Geert Decommere - Key Account and Product Manager Fastening
M +32 (0)9 355 02 42
geert@certis.be

SALES TEAM

Ons salesteam komt graag bij u langs om uw projecten in detail te bespreken. Samen bekijken we wat u wenst, waar wij kunnen helpen en hoe we het budget het beste kunnen besteden.

Jacques Vanparys BE

Jacques Vanparys
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Patrick De Corte BE

Patrick De Corte
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Tijl De Cuyper BE

Tijl De Cuyper
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Bart Machtelinckx BE

Bart Machtelinckx
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Carlos De Jonge BE

Carlos De Jonge
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

BE

Thomas Verduyckt
M (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Hubert Laschet BE

Hubert Laschet
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

Bernard Noël BE

Bernard Noël
M +32 (0)9 353 70 11
sales@certis.be

BE

Fabien Lepicard
M +32 (0)9 353 70 11
fabien@certis.be

Bart Bloemendal NL

Bart Bloemendal
M +31 (0)73 704 0129
sales@certis.nl

NL

Marco van Zomeren
M +31 (0)6 122 43 607
marco@certis.nl

SERVICE TEAM

Ons serviceteam komt u met de glimlach helpen. Een onderhoud of een panne? Wij weten raad!

Herman Callaert - Technical Manager

Herman Callaert - Technical Manager
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Rob Moors - Engineer

Rob Moors - Engineer
M +32 (0)9 353 70 20
rob@certis.be



Patrick Beelaert
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be



Marnik Cooreman
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Hans De Bock

Hans De Bock
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be



Jan Tiré
M (0)9 353 70 11
jan@certis.be

Ken Vanden Ostende

Ken Vanden Ostende
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Andy Ego

Andy Ego
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Ewoud Raeman

Ewoud Raeman
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be



Stef Baetens
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Christophe De Smedt

Christophe De Smedt
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Glenn Rogiers

Glenn Rogiers
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be



Sven De Voogt
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be



Bert Van Poucke
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

BACK OFFICE TEAM

Het team achter de schermen. Letterlijk. Wij zorgen ervoor dat alles loopt zoals het hoort! Met de glimlach.



Ilse Haeck - Customer Service
M +32 (0)9 353 70 11
ilse@certis.be



Sieglinde Vandelanotte - Customer Service
M +32 (0)9 353 70 13
sieglinde@certis.be

Kathleen Pynaert - Finance and administration

Kathleen Pynaert - Finance and administration
M +32 (0)9 353 70 15
kathleen@certis.be

Annemie De Clercq - Management Assistant

Annemie De Clercq - Management Assistant
M +32 (0)9 353 70 10
annemie@certis.be

Veronique Matthys - Spare parts and Service administration

Veronique Matthys - Spare parts and Service administration
M +32 (0)9 353 70 12
veronique@certis.be

Christelle Kindts - Service Administration

Christelle Kindts - Service Administration
M +32 (0)9 353 70 25
atelier@certis.be

Saskia Dhaemers - Planning

Saskia Dhaemers - Planning
M +32 (0)9 353 70 16
service@certis.be

Leyla Delic - Administration

Leyla Delic - Administration
M +32 (0)9 355 02 42
leyla@certis.be

Luis Alvarez - Spare Parts Administration

Luis Alvarez - Spare Parts Administration
M +32 (0)9 355 02 42
luis@certis.be

Dirk Van Hove - Logistics and Warehouse

Dirk Van Hove - Logistics and Warehouse
M +32 (0)9 353 70 19
dirk@certis.be

Patrick Loones - Logistics and Warehouse

Patrick Loones - Logistics and Warehouse
M +32 (0)9 355 02 42
patrickL@certis.be

Word jij onze nieuwe expert(e)?

Spreekt de uitdagende wereld van industriële bevestigingen en eindverpakking jou aan? Dan ben je zeker welkom ons team te vervolledigen - nieuw talent om ons bedrijf te versterken is altijd welkom!

Linda Wettinck
Linda Wettinck - HR and Finance